Nabízíme treninky pro dospělé. Není to jenom cvičení juda a sebeobrany ale spíše rozhodnutí chci něco pro sebe udělat, chci se všeobecně zlepšit.  Cvičit mohou muži i ženy v každém věku. Cvičení je pro každého bez rozdílu věku. Vše  se dá přizpůsobit i pro úplné začátečníky i pro ty, co si myslí, že nemají žádnou kondici. Jde hlavně o chuť cvičit a vydržet. Cvičení Vám zlepší postavu a kondici ,dodá sebevědomí, otuží mysl a získáte informace o své vlastní bezpečnosti.

Rodiče v našich kurzech mají možnost cvičit se svými dětmi, jedná se o velkou motivaci jak pro děti, tak dospělé. V Japonsku je toto běžný model cvičení s vynikajicími výsledky.

Pokud se nechcete zúčastnit celého tréninku, můžete si  zacvičit třeba jen rozcvičku, protáhnout se nebo se naučit  pády a využít dobu, kdy čekáte na své dítě.

Další možnost je zúčastnit se tématického  víkendového cvičení.

Pokud by to nestačilo, provádíme cvičení venku spojené s během či rychlým přesunem, posilováním a cvičením technik v reálném prostředí.

V případě zájmu organizujeme kurzy profesní sebeobrany - pro pracovníky pošt, zdravotnické pracovníky , zaměstnance bank apod.

 

Nebojte se a přijďte si nezávazně zacvičit.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode